Zawodnicy Cerrad Czarni Radom ponumerowani

Znamy numery z jakimi w nadchodzącym sezonie PlusLigi występować będą zawodnicy klubu Cerrad Czarni Radom.

 Większych niespodzianek nie ma. Bartłomiej Bołądź pozostał wierny „jedynce”. Tak jak miało to miejsce w ostatnich latach Michał Ostrowski grać będzie z „dwójką”.  Wojciech Żaliński występować będzie nadal z numerem 6, a Jakub Zwiech zachowa nr 8. 

 Z siatkarzy, którzy powracają do Radomia, Michał Kędzierski w sezonie 2016/2017 zagra z „siódemką”, która w ostatnich rozgrywkach pozostała niezagospodarowana. Przywiązany do „ósemki” Kacper Gonciarz tym razem obejmie natomiast we władanie nr 18.  Grający w reprezentacji USA z nr 21 Dustin Watten w Radomiu na libero występować będzie z „dziesiątką”.  Tymczasem David Smith, kolejny reprezentant Stanów Zjednoczonych, z nr 15. 

 Łukasz Wiese otrzymał „trójkę”. Jakub Urbanowicz wybrał „piątkę”. Tymczasem reprezentanci Polski juniorów Jakub Ziobrowski i Tomasz Fornal odpowiednio nr 9 i 21, a inny debiutant na parkietach PlusLigi Piotr Filipowicz  nr 11. W rezerwie pozostaje  „dwunastka” i „dwudziestka”. Żaden z siatkarzy nie zdecydował się natomiast na występy z należącym w ostatnich latach do Daniela Plińskiego nr 4.

Z takimi numerami występować będą siatkarze Cerrad Czarnych Radom:

1.Bartłomiej Bołądź

2.Michał Ostrowski

3.Łukasz Wiese

5.Jakub Urbanowicz

6.Wojciech Żaliński

7.Michał Kędzierski

8.Jakub Zwiech

9.Jakub Ziobrowski

10.Dustin Watten

11.Piotr Filipowicz

12.rezerwa

15.David Smith

17.Tomasz Fornal

18.Kacper Gonciarz

20.rezerwa

 

(fot:plusliga.pl)