Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Łukasz Wiese nowym siatkarzem klubu z Radomia

Łukasz Wiese nowym siatkarzem klubu z Radomia

18-05-2016 12:57


Łukasz Wiese nowym siatkarzem klubu z Radomia

Klub Cerrad Czarni Radom pozyskał nowego zawodnika. To grający na pozycji przyjmującego Łukasz Wiese, który w ostatnim czasie bronił barw bydgoskiej Łuczniczki.

 Łukasz Wiese ma 195 cm wzrostu. W marcu skończył 23 lata i jest wychowankiem bydgoskiego Chemika. Zawodnik bardzo udaną miał zwłaszcza drugą część zakończonego sezonu. Wielokrotnie z powodzeniem brał ciężar zdobywania punktów na swoje barki w zespole Łuczniczki. Jego dobra postawa nie uszła uwadze selekcjonera reprezentacji Polski. Stephane Antiga w kwietniu zaprosił przyjmującego na zgrupowanie drużyny narodowej w Spale. 

 Nowy siatkarz klubu Cerrad Czarniu Radom nie krył satysfakcji z tego powodu. - Naprawdę jest to dla mnie taki mocny, dodatkowy impuls, który tylko motywuje do dalszej ciężkiej pracy i pokazuje, że Stephane Antiga jest bardzo obiektywny i patrzy na wszystkich zawodników, nie tylko na wybraną czternastkę. To bardzo miłe i motywujące - podkreślił doceniając wyróżnienie.

 Łukasz Wiese z radomskim klubem podpisał kontrakt na trzy lata. - Cieszę się, że drużyna na kolejny sezon nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Transfer Łukasza to potwierdzenie naszej polityki transferowej. Na kolejne lata chcemy budować zespół na perspektywicznych i utalentowanych zawodnikach - zapewnił po podpisaniu umowy Mariusz Szyszko, prezes klubu Cerrad Czarni Radom. 

(fot:plusliga.pl)
  


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017