Łukasz Wiese nowym siatkarzem klubu z Radomia

Klub Cerrad Czarni Radom pozyskał nowego zawodnika. To grający na pozycji przyjmującego Łukasz Wiese, który w ostatnim czasie bronił barw bydgoskiej Łuczniczki.

 Łukasz Wiese ma 195 cm wzrostu. W marcu skończył 23 lata i jest wychowankiem bydgoskiego Chemika. Zawodnik bardzo udaną miał zwłaszcza drugą część zakończonego sezonu. Wielokrotnie z powodzeniem brał ciężar zdobywania punktów na swoje barki w zespole Łuczniczki. Jego dobra postawa nie uszła uwadze selekcjonera reprezentacji Polski. Stephane Antiga w kwietniu zaprosił przyjmującego na zgrupowanie drużyny narodowej w Spale. 

 Nowy siatkarz klubu Cerrad Czarniu Radom nie krył satysfakcji z tego powodu. - Naprawdę jest to dla mnie taki mocny, dodatkowy impuls, który tylko motywuje do dalszej ciężkiej pracy i pokazuje, że Stephane Antiga jest bardzo obiektywny i patrzy na wszystkich zawodników, nie tylko na wybraną czternastkę. To bardzo miłe i motywujące - podkreślił doceniając wyróżnienie.

 Łukasz Wiese z radomskim klubem podpisał kontrakt na trzy lata. - Cieszę się, że drużyna na kolejny sezon nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Transfer Łukasza to potwierdzenie naszej polityki transferowej. Na kolejne lata chcemy budować zespół na perspektywicznych i utalentowanych zawodnikach - zapewnił po podpisaniu umowy Mariusz Szyszko, prezes klubu Cerrad Czarni Radom. 

(fot:plusliga.pl)