Aleksandra Skalska-Ruszczyk odchodzi z Cerrad Enea Czarnych Radom

Po sezonie 2021/2022 z klubu Cerrad Enea Czarnych Radom odchodzi fizjoterapeutka, Aleksandra Skalska-Ruszczyk. Dziękujemy Ci Olu za pracę z naszą drużyną, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Życzymy Ci powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach!Pracę z zespołem Cerrad Enea Czarnych Radom Aleksandra Skalska-Ruszczyk rozpoczęła w trakcie sezonu 2017/2018, kiedy to na stanowisku fizjoterapeuty drużyny zastąpiła Marcina Górkę.

Aleksandra Skalska- Ruszczyk przed podjęciem pracy w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom, przez wiele lat związana była z zespołem piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Radomskiej, a następnie klubu KS Uniwersytetu Radom, z którym współpracowała od 2013 roku.

Dla Aleksandry rozgrywki 2021/2022 były piątym sezonem pracy z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom w PlusLidze. Warto dodać, że Ola po ostatnim sezonie znalazła się w sztabie trenerskim Daniela Plińskiego reprezentacji Polsku U-22, z którą wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy, które rozgrywane były w lipcu w Tarnowie.

Dziękujemy Ci jeszcze raz Olu za pracę jaką włożyłaś przy drużynie i przez tyle lat dbałaś o zdrowie naszych siatkarzy! Do zobaczenia!