Adam Kurasiewicz nowym kierownikiem drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!

Adam Kurasiewicz w sezonie 2022/2023 będzie nowym kierownikiem drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Adam przez ostatnich sześć sezonów odpowiedzialny jest w klubie za dział marketingowy oraz pełni rolę media managera. Teraz do swoich obowiązków dopisuje kolejne ważne stanowisko w klubie – rolę kierownika zespołu!Adam Kurasiewicz do klubu WKS Czarni Radom S.A. trafił w sezonie 2014/2015. Wcześniej Adam związany był przez wiele lat z radomskimi mediami, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki jako dziennikarz sportowy. 

Po roku spędzonym w klubie WKS-u, ponownie powrócił do pracy w lokalnych mediach, by od 2017 roku znów rozpocząć pracę w Czarnych Radom. To właśnie Adam odpowiedzialny jest w naszym klubie za telewizję klubową CzarniTV, prowadzenie klubowej strony oraz mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, tworzenie grafik, materiałów promocyjnych, organizację meczów, a także kontakt z dziennikarzami z całej Polski. Teraz przychodzi czas na kolejne wyzwanie w swojej pracy – rolę kierownika drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!

- To dla mnie duży zaszczyt, że już od tylu lat mogę być częścią tego wspaniałego i zasłużonego klubu. Po ostatnim sezonie wraz z prezesem Dariuszem Fryszkowskim usiedliśmy do rozmów i wspólnie podjęliśmy decyzję o kolejnej roli w klubie. Bardzo się cieszę, że będę mógł jeszcze bardziej zaangażować się w pracę przy drużynie, sztabie trenerskim i pracować dla klubu WKS Czarnych Radom. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy bardzo dobry wynik w nadchodzącym sezonie PlusLigi mężczyzn. – powiedział Adam Kurasiewicz.

Dla Adama zbliżający się rok w PlusLidze będzie już siódmym rokiem pracy w radomskim klubie! Życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach Adam!