Ważne informacje dla przedstawicieli mediów przed meczem w hali RCS

W piątek (28 stycznia) zespół Cerrad Enea Czarnych Radom zadebiutuje w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. W związku z tym mamy do przekazania kilka szczegółów organizacyjnych dla przedstawicieli mediów na meczach zespołu Wojskowych w sezonie 2021/2022 w ramach rozgrywek PlusLigi mężczyzn.Informacja dla przedstawicieli mediów na meczach domowych drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom w sezonie 2021/2022 w ramach rozgrywek PlusLigi mężczyzn:

1. Akredytacje stałe przyznane przed sezonem 2021/2022 mają ważność również na mecze Cerrad Enea Czarnych Radom w hali RCS przy ul. Struga 63.

2. Przedstawiciele mediów, którzy otrzymali akredytacje, mają obowiązek posiadać ze sobą podczas meczów dokument umożliwiający przeprowadzenie zgodności danych z legitymacji prasowej z listą akredytowanych.

3. Akredytacje jednorazowe będą do odbioru każdorazowo w dniu meczu. Procedura rozpoczyna się godzinę, a kończy na kwadrans przed jego rozpoczęciem przy wejściu przeznaczonym dla prasy. Po wyznaczonym czasie akredytacje nie będą wydawane. Przedstawiciele mediów nie będą wpuszczani innym, niż specjalnie dla nich wyznaczonym wejściem.


4. Wejście dla przedstawicieli mediów jest dostępne od ul. Zbrowskiego - obok wejścia głównego, przez recepcję hali. Schemat wejścia pokazany jest poniżej na grafice.5. Podczas meczów Cerrad Enea Czarnych Radom dziennikarze zajmują miejsca wyznaczone przez klub - PRASA (pod sektorem K)

6. Dziennikarze oraz fotografowie mają ZAKAZ PRZEMIERSZANIA SIĘ w "Strefie 0" wyznaczonej przez organizatora meczu. W "strefie 0" mogą przebywać tylko osoby z ramienia klubów oraz PlusLigi posiadające kamizelki Polskiej Ligi Siatkówki. 

7. Po meczu "Stefa wywiadów" dostępna będzie dla dziennikarzy w wyznaczonym miejscu przez organizatora. Podczas wywiadów należy zachować bezpieczną odległość od osób udzielających wypowiedzi po meczach oraz  

8. REGULAMIN UCZESTNICTWA DLA DZIENNIKARZY PODCZAS MECZÓW CERRAD ENEA CZARNYCH RADOM ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ!