Informacja w sprawie kontuzji Wiktora Nowaka

Rozgrywający zespołu Wojskowych, Wiktor Nowak przed meczem 12.kolejki PlusLigi z Jastrzębskim Węglem nabawił się kontuzji stawu skokowego. Przebyte badania potwierdziły dłuższą przerwę w treningu. W piątek 17 grudnia podczas wieczornego treningu w hali sportowej w Jastrzębiu kontuzji stawu skokowego nabawił się rozgrywający Wiktor Nowak. 22-letni siatkarz po treningu z drużyną udał się do miejscowego szpitala na wstępną konsultację. Po meczu z mistrzem Polski, Wiktora Nowaka czekały specjalistyczne badania, które potwierdziły poważniejszy uraz.

Kontuzja dotyczy uszkodzenie dwóch więzadeł stawu skokowego. Po zabiegu Wiktora czekać będzie dłuższa rehabilitacja. Zarząd klubu wraz ze sztabem trenerskim prowadzi już rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby zastąpić na tej pozycji kontuzjowanego 22-letniego rozgrywającego.

Wiktor Nowak w sezonie 2021/2022 w barwach drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrał 10 meczów, na które złożyło się 24 sety, w których zdobył 9.punktów. Wiktor życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia!