Nowa umowa sponsorska z firmą Humansoft!

Firma Humansoft , której prezesem jest Pan Tomasz Fidos, podpisała nową umowę sponsorską! - Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości dalszej współpracy z firmą Humansoft, która od 2011 roku wspiera naszych siatkarzy! - podkreśla prezes WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.


Miło nam poinformować, że w siedzibie firmy Humansoft,  doszło do podpisania nowej umowy sponsorskiej pomiędzy przedsiębiorstwem, a klubem siatkarskim WKS Czarni Radom S.A. - Bardzo się cieszymy, że firma Humansoft dalej angażuje się w sponsorowanie naszej drużyny. - podkreśla prezes WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Swojego zadowolenia nie krył również prezes firmy Humansoft, Tomasz Fidos. - Mam wielką przyjemność wspierać drużynę Cerrad Czarnych Radom już od kilku lat. Życzę całemu klubowi jak najlepszych wyników w PlusLidze mężczyzn. - powiedział Tomasz Fidos.

Firma Humansoft jest jednym z najbardziej doświadczonych zespołów na polskim rynku IT. Od 1991 r. projektuje, dostosowuje i wdraża rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspomagają strategie i działania operacyjne w biznesie. Przedsiębiorstwo dostarcza wiedzę i rozwiązania, które pozwalają wykonywać obliczenia szybciej i dokładniej, wyprzedzać konkurencję i oczekiwania klientów, pracę zaś czynią komfortową i bezpieczniejszą. Niezależnie od branży i wielkości firmy. 

Jako dojrzała i odpowiedzialna firma rozumie jak ważny jest czynny udział biznesu w życiu kulturalnym i społecznym swojego miasta oraz pomoc w organizacji lokalnych inicjatyw. Dlatego chętnie wspiera finansowo przedsięwzięcia podejmowane przez główne ośrodki kultury znajdujące się w Radomiu i jego okolicach. Jako członek Stowarzyszenia CZARNI Radom angażuje się również w promowanie radomskich tradycji siatkarskich.Od 2011 roku Humansoft jest członkiem Stowarzyszenia CZARNI Radom, którego celem jest wspieranie działalności radomskiego klubu sportowego „Czarni”, szkolenie młodzieży uzdolnionej siatkarsko oraz wsparcie budowy nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej. Wspomagając finansowo prowadzone przez Stowarzyszenie działania, Humansoft przyczynia się do integracji społeczności lokalnej wokół popularnej w Radomiu dyscypliny sportu oraz do rozwoju i doskonalenia umiejętności radomskiej drużyny siatkarzy.