Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma PreZero!

Kolejne podziękowania za sezon 2020/2021 pragniemy złożyć firmie PreZero , która z radomskim klubem gra od 2019 roku! Dziękujemy, że gracie z nami w jednej drużynie!PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Poprzez sieć swoich oddziałów jest obecna w całej Polsce. - To daje nam szansę nie tylko na prowadzenie działań na szeroką skalę, ale również na budowanie bliskich relacji ze środowiskami lokalnymi. Chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy służące integracji lokalnych społeczności, przynoszące im radość i dumę. – mówi Małgorzata Grudzień - Członek Zarządu PreZero Service Wschód.


PreZero jest spółką-córką firmy GreenCycle i tym samym częścią niemieckiej Grupy Schwarz. Synergia działania w Grupie daje siłę do działania, logistyczne zaplecze naszych partnerów i doświadczenie wielu lat działania na europejskich rynkach.

- Jesteśmy międzynarodową korporacją działającą w branży usuwania odpadów. Naszym zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. Za cel najważniejszy stawiamy sobie satysfakcję naszych klientów oraz profesjonalne działanie w każdym projekcie, w którym bierzemy udział i dbałość o ochronę środowiska. - czytamy na stronie www.prezero.pl 

Więcej informacji o działalności firmy znajdziecie na stronie www.prezero.pl