Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma Auto Gaz Centrum | ZENIT Auto

W drodze do celu potrzebna jest determinacja i wiara w jego osiągnięcie! Zenit Autogas - dziękujemy, że wierzycie w nasz sukces i jesteście z nami od lat! Dziękujemy za wspólnie rozegrany sezon 2020/2021 w PlusLidze!


Zenit Autogas to marka o ogólnoświatowym zasięgu, należąca do radomskiego producenta samochodowych instalacji autogaz – LPG&CNG – firmy AG Centrum. Instalacje Zenit dostępne są na rynku polskim oraz w ponad 50 krajach na świecie, dzięki czemu plasuje się w czołówce największych radomskich marek. Zenit wielokrotnie był testowany i pozytywnie oceniany przez dziennikarzy motoryzacyjnych: Kubę Bielaka, Tomka Kuchara, Zachara z kanału Zachar OFF oraz redakcje największych polskich magazynów i serwisów motoryzacyjnych: Auto Świat, moto.onet, interia.

Zenit napędza auta zarówno z pośrednim, jak i bezpośrednim wtryskiem benzyny, występuje w 3 liniach produktowych: PREMIUM, PRO i BASIC. Portfolio montaży instalacji Zenit jest bardzo bogate, znaleźć je można między innymi w kanałach social media marki takich jak facebook, instagram, YouTube wpisując /ZenitAutogas.

W Polsce instalacja Zenit dostępna jest w sieci warsztatów Ekspert LPG oaz w warsztatach współpracujących z samym producentem.

Firma AG Centrum (producent) działa także w kanale e-commerce. Od 2018 roku prowadzi sprzedaż internetową pod domeną agsklep.com

Właściciel marki Zenit łączy doświadczenie handlowe i montażowe oferując montaż instalacji Zenit oraz usługi hamowni podwoziowej wraz z chiptuningiem w swoim Centrum Badawczo-Rozwojowym w Radomiu. Zdaniem użytkowników Zenit stanowi najlepszą część z jazdy!

GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY W FIRMIE AG CENTRUM | ZENIT AUTOGAS