Kempa Sport partnerem technicznym drużyny Cerrad Enea Czarni Radom!

Miło nam poinformować, że w sezonie 2021/2022 partnerem technicznym drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom, będzie firma Kempa Sport. - Bardzo cieszymy się z dotychczasowej współpracy i cieszymy się z podpisanej umowy na kolejny sezon w PlusLidze. - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

O kontynuacji współpracy na linii Cerrad Enea Czarni Radom – Kempa Sport zadecydowała przede wszystkim wspólna pasja do sportu oraz dbałość o detale w drodze do osiągania celów. W nadchodzącym sezonie PlusLigi zespół Cerrad Enea Czarni Radom nadal będzie korzystać ze sprzętu, który będzie cechować precyzja wykonania, nowoczesny projekt i jakość materiałów, co doskonale sprawdzi się podczas podróży i spotkań ligowych.

Podpisanie umowy jest elementem profesjonalnego przygotowania drużyny do zbliżających się rozgrywek PlusLigi mężczyzn w sezonie 2021/2022. 

Sprzęt Kempa dostępny jest w oficjalnym sklepie marki Sportspro -https://www.facebook.com/SportsPro.Fashion .Produkty Kempa to najwyższa jakość wykonania dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Odzież i akcesoria dla sportowców i nie tylko, polecamy!