Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma DAFI Transport i Spedycja!

Kolejne podziękowania za sezon 2020/2021 kierujemy do naszego sponsora DAFI Transport i Spedycja! Warto podkreślić, że ubiegłe rozgrywki były debiutem firmy z Radomia w PlusLidze z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom!Firma DAFI Transport i Spedycja w sezonie 2020/2021 zagościła w gronie sponsorów koszulkowych drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom! Logo naszego sponsora znalazło się również na strojach meczowych naszej drużyny. - Jesteśmy niezmiernie szczęścili z dotychczasowej współpracy z firmą DAFI Transport i Spedycja i liczymy na kolejny wspólnie rozegrany sezon w PlusLidze. - powiedział Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A.


DAFI Transport i Spedycja to dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL. Swoją działalność opiera na wieloletnim doświadczeniu w sektorze usług transportowych i spedycyjnych. Pozwala to świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen rynkowych. Klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne. Firma zatrudnia wykwalifikowany personel i kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Rzetelność i niezawodność to tylko jedne z cech opisujących firmę DAFI Transport i Spedycja.

Głównym przedmiotem działalności firmy DAFI Transport i Spedycja są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe cało pojazdowe i drobnicowe. Firma prowadzi transport w całym kraju, na terenie Unii Europejskiej jak i po za nią. Więcej informacji o nowym sponsorze klubu, znajdą Państwo klikając TUTAJ!