Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma Jarmex!

Tym razem podziękowania za sezon 2020/2021 kierujemy do firmy Jarmex, która zajmuje się budową systemu ogrodzeń, bram garażowych, konstrukcji stalowych, a także transportem i spedycją. Firma Jarmex wspiera radomską siatkówkę od 2011 roku! Grupa Jarmex - Ogrodzenia Gabiony JarmexJarmex - Spedycja prowadzone przez Jarosława, Michała oraz Tomasza Jaskólskich już od dzisięciu lat gra wspólnie z Cerrad Enea Czarnymi Radom! 


Jarmex jest przedsiębiorstwem prywatnym opartym w 100% na kapitale właściciela. 1 października 2016 roku firma przeszła restrukturyzację. Wyodrębnione z niej zostały firmy, które zajęły się osobno produkcją i usługami w zakresie przemysłu metalowego − JARMEX sp. z o.o. sp.k. oraz spedycją i transportem JARMEX TRANS sp. z o.o. sp.k. Obecnie Grupa zatrudnia ponad 180 pracowników we wszystkich gałęziach swojej działalności (produkcja, transport-spedycja, handel, usługi). Zakład produkcyjny przerabia ponad 1000 ton stali miesięcznie, z której wykonujemy różnego rodzaju wyroby.

Od ponad 25 lat firma Jarmex słynie z produkcji różnego rodzaju siatek zgrzewanych. Wykonuje je z drutu począwszy od Φ2,5 do Φ8 mm oraz różnych wielkości oczek od 20 mm do 150 mm. Maksymalne gabaryty siatki to 2500 x 4000 mm. Firma oferuje gotowe moduły ogrodzeń do samodzielnego montażu. Proponowane produkty występują w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów.

Dzięki samodzielnemu montażowi, klient otrzymuje produkt w bardzo przystępnej cenie oraz satysfakcję z własnego wykonania ogrodzenia. Firma oferuje również usługę montażu. W 2012 roku na rynek Jarmex wprowadził nowy, ciekawy produkt - gabiony ogrodzeniowe. Proponowane produkty stworzą ciekawe aranżacje, które w nowoczesny i niezwykle ciekawy sposób upiększą ogród.