Z wizytą u sponsora - firma Ekonaft! Dziękujemy za kolejny rok!

Firma EKONAFT , której właścicielem jest Janusz Dasiewicz, rozegrała z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom kolejny sezon w PlusLidze! Prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień wraz z dyrektorem Stowarzyszenia Czarni Radom Marcinem Tomczykiem, wręczyli prezesowi firmie Ekonaft, pamiątkową statuetkę z podziękowaniami za wspólnie rozegrane mecze w rozgrywkach 2020/2021!Firma Ekonaft jest autoryzowanym dystrybutorem środków smarnych Mobil. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku przez obecnego właściciela Janusza Dasiewicza. Początkowo zatrudniała dwie osoby i obsługiwała kilkudziesięciu klientów w Radomiu głównie w zakresie dostaw olejów do samochodów osobowych i drobnych zakładów przemysłowych.

Obecnie firma prowadzi działalność we własnym lokalu w Radomiu przy ul. Tartacznej 25 (wjazd od ul. Wierzbickiej) o łącznej powierzchni około 3000 m2. Zakres aktualnie prowadzonej działalności to sprzedaż środków smarowych dla PVL, CVL, IND i usługi w zakresie doboru i eksploatacji olejów, sprzedaż części samochodowych oraz auto serwis.

Przedsiębiorstwo na bieżąco obsługuje kilkuset klientów na terenie południowej części województwa mazowieckiego i ościennych. Zatrudnia 27 pracowników, dysponuje 15 samochodami. Bardzo dobre relacje z kluczowymi dostawcami i odbiorcami pozwalają na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Więcej informacji o firmie Ekonaft znajdą Państwo TUTAJ! W środę (28 kweitnia) gościliśmy w murach firmy, wręczając pamiątkową statuetkę, za wspólnie rozegrane mecze w sezonie 2020/2021 w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn! Dziękujemy firmie Ekonaft za wsparcie i rozwój męskiej siatkówki w naszym mieście!