To może być wyjątkowy mecz w historii radomskiej siatkówki!

W sezonie 2021/2022 klub WKS Czarni Radom S.A. będzie obchodził 100. rocznicę swojego istnienia! W związku z tym włodarze radomskiego klubu już teraz planują pierwsze działania, a jednym z nich miałyby być mecz PlusLigi na stadionie lekkoatletycznym MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9!Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom sezon 2020/2021 mają już za sobą. Włodarze klubu oprócz kompletowania drużyny na przyszłe rozgrywki w PlusLidze, już teraz dzielą się zadaniami, które mogliby zrealizować w ramach obchodów 100. lecia istnienia klubu Wojskowych.

- Na jednym z pierwszych spotkań podsumowujących ubiegły sezon padły pierwsze pomysły, zadania które moglibyśmy zrealizować podczas obchodów 100.lecia klubu z Radomia. Chcielibyśmy, aby jeden z meczów odbył się w wyjątkowej scenerii, pod gołym niebem. Tak rozpoczęta runda zasadnicza w Radomiu na pewno wpisałaby się w historię naszego klubu. - powiedział Adam Kurasiewicz, kierownik ds marketingu Stowarzyszenia Czarni Radom.

- Wciąż jednak nie wiadomo, jak będzie wyglądać sytuacja w kraju, gdyż jak wiemy w dobie pandemii obecnie wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Czekamy także na informacje w związku z nową halą sportową przy ul Struga, ale nie wykluczamy również meczu PlusLigi na otwartej przestrzeni.  - dodaje Adam Kurasiewicz.

Po Świętach Wielkanocnych przedstawiciele klubu WKS Czarni Radom S.A. usiądą do rozmów z włodarzami MOSiR-u, a także Polskiej Siatkówki. W najbliższych tygodniach będziemy informować o przebiegu spotkań. To wydarzenie bez wątpienia zapisałoby się w kartach historii radomskiego sportu! * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nie zapominajmy jednak, że dziś jest 1 kwietnia - prima aprilis!