Cerrad Enea Czarni Radom zagrają na turnieju w Częstochowie

Klub Exact Systems Norwid Częstochowa będzie gospodarzem I Siatkarskiego Tunieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, który odbędzie się 29-30 grudnia w Częstochowie. Obok częstochowian w turnieju wezmą udział drużyny PlusLigi - Cerrad Enea Czarni Radom, MKS Będzin oraz PGE Skra Bełchatów.

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa w dniach 29-30.XII.2020 r. zorganizuje przy wydatnym udziale naszego Partnera strategicznego – firmy TAURON, I Siatkarski Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego" - czytamy w komunikacie klubu.

Oprócz drużyny gospodarzy Exact Systems Norwid Częstochowa o odpowiedni poziom sportowy zadbają trzy kluby z PlusLigi - PGE Skra Bełchatów, MKS Będzin oraz Cerrad Enea Czarni Radom. To znaczące ośrodki siatkarskie, które od lat dyktują i wyznaczają trendy w tej pięknej dyscyplinie sportowej jaką jest siatkówka.

Ze względu na panującą w naszym kraju pandemię, kibice nie będą mogli oglądać na żywo zmagań wspomnianych drużyn. Transmisję ze wszystkich spotkań przeprowadzi Telewizja Polsat Sport.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że półfinałowe spotkanie PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom odbędzie się 29 grudnia w Bełchatowie. Zostanie ono rozegrane w ramach zaległej 11. kolejki PlusLigi. Pozostałe trzy spotkania odbędą się już w Hali Sportowej IX LO C.K. Norwida w Częstochowie.

Program I Siatkarskiego Tunieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
29 grudnia (wtorek)
godz. 17.30 Exact Systems Norwid Częstochowa -MKS Będzin
godz. 20.30 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom (mecz w Bełchatowie)

30 grudnia (środa)
godz. 15.00 - Mecz o III miejsce
godz. 17.30 - Mecz o I miejsce