Firma Ekonaft na kolejny sezon z Cerrad Enea Czarnymi Radom!

Firma EKONAFT , której właścicielem jest Janusz Dasiewicz, podpisała nową umowę sponsorską, dzięki czemu jeszcze mocniej będzie wspierać poczynania drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom! Firma Ekonaft będzie miała swoje miejsce na spodenkach meczowych naszych siatkarzy!

Firma Ekonaft jest autoryzowanym dystrybutorem środków smarnych Mobil. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku przez obecnego właściciela Janusza Dasiewicza. Początkowo zatrudniała dwie osoby i obsługiwała kilkudziesięciu klientów w Radomiu głównie w zakresie dostaw olejów do samochodów osobowych i drobnych zakładów przemysłowych.

Obecnie firma prowadzi działalność we własnym lokalu w Radomiu przy ul. Tartacznej 25 (wjazd od ul. Wierzbickiej) o łącznej powierzchni około 3000 m2. Zakres aktualnie prowadzonej działalności to sprzedaż środków smarowych dla PVL, CVL, IND i usługi w zakresie doboru i eksploatacji olejów, sprzedaż części samochodowych oraz auto serwis.

Przedsiębiorstwo na bieżąco obsługuje kilkuset klientów na terenie południowej części województwa mazowieckiego i ościennych. Zatrudnia 27 pracowników, dysponuje 15 samochodami. Bardzo dobre relacje z kluczowymi dostawcami i odbiorcami pozwalają na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Więcej informacji o firmie Ekonaft znajdą Państwo TUTAJ!