Informacja w sprawie ceny biletów na sezon 2020/2021 na mecze Cerrad Enea Czarnych Radom

W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn, z powodu obostrzeń związanych z COVID19 i wytycznymi jakie obowiązują przy organizacji imprez masowych nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. Pierwszy mecz przed własną publicznością Cerrad Enea Czarni Radom zagrają już 12 września!

Sprzedaż biletów będzie się odbywała tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony https://sklep.mosirradom.pl/kasa/.  Nie będzie prowadzona również sprzedaż biletów w formie stacjonarnym, czyli w kasach hali MOSiR Radom, przed meczami drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.

Z racji ograniczonej liczby miejsc do ustalonej zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym organizacji imprez masowych, ceny biletów będą w tym sezonie wyglądały następująco:

- Bilet tylko normalny - cena 40 złotych.
- Bilet stojący - 25 złotych.

Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 Cerrad Enea Czarni Radom rozegrają 12 września 2020 roku. Przeciwnikiem podopiecznych Roberta Prygla będzie Indykpol AZS Olsztyn. Mecz rozegrany zostanie w hali MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9. Sprzedaż biletów na ten pojedynek rozpocznie się w czwartek (10 września) od godziny 10:00.