Zmiany organizacyjne na obiekcie MOSiR-u podczas meczów Cerrad Enea Czarnych Radom

Sezon 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. W nadchodzących rozgrywkach dojdzie również do zmian organizacyjnych na obiekcie MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9.W nadchodzących rozgrywkach PlusLigi dojdzie do kilku zmian w radomskiej hali MOSiR-u.  W nowym sezonie PlusLigi kibice z "Sektora A" zmieniają swoje miejsce. Teraz najwierniejsi kibice drużyny Wojskowych zasiądą w sektorze H, który zostanie wyłączony ze sprzedaży biletów na mecze w PlusLidze. Z kolei fani zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom będą mogli zakupić wejściówki w sektorze A. Kibice drużyny gości w sezonie 2019/2020 zasiądą w sektorze E. 

- Zorganizowana grupa kibiców zadba o oprawy meczowe na jak najwyższym poziomie, oprócz ogromu pracy jaki wkładany jest w ich przygotowanie potrzebne jest też wsparcie finansowe, nie bądźcie obojętni i kiedy kibice zbierają do tzw. "puchy" - kibicujemy nie tylko u siebie na hali, ale także na wyjazdach. Zachęcamy do zapisywania się na mecze wyjazdowe. Więcej informacji na naszym facebooku, Czarni Radom Kibice - powiedzieli przedstawiciele kibiców.

- Na pierwszy trening wokalny zapraszamy wszystkich już 11.10. kiedy miejsce będzie miała prezentacja zespołu. Wtedy też odbędzie się spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą włączyć się w doping w nadchodzącym sezonie. Spotykamy się w piątek 11 października na piętnaście minut przed rozpoczęciem wydarzenia przy sektorze H - dodają Czarni Radom Kibice.