CzarniTV: Przed drużyną Wojskowych ciężka praca na każdym treningu (VIDEO)

Nie ma już mowy o "taryfie ulgowej". Cerrad Enea Czarni Radom rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w PlusLidze. Wojskowi będą trenować na obiektach MOSiR-u oraz na siłowni Platinium Fitness Radom.Siatkarze Cerrad Czarnych Radom we wtorek (27 sierpnia) zapisali na swoim koncie pierwsze zajęcia na siłowni oraz hali MOSiR. O poranku drużyna stawiła się na testach sprawnościowych, które pozwoliły trenerowi Jakubie Szyszce przygotowań plan treningowy na kolejne tygodnie. - Czeka nas ciężka praca. W tygodniu zawodnicy będą odbywać cztery jednostki treningowe na siłowni. - dodaje Jakub Szyszka.


We wtorkowe popołudnie drużyna zameldowała się na pierwszych zajęciach w hali MOSiR-u. Zajęcia były otwarte dla mediów. - Nasza praca do początku sezonu trwać będzie łącznie dziesięć tygodni. Pierwsze dwa tygodnie siatkarze mają już za sobą, kiedy to przed inauguracją przygotowań dostali plan treningowy od Kuby Szyszki. Ten tydzień będzie wprowadzający na hali, a już od nowego tygodnia rozpoczniemy wzmożoną pracę. - dodaje pierwszy szkoleniowiec Cerrad Enea Czarni Radom, Robert Prygiel.

PIERWSZY TRENING CERRAD ENEA CZARNYCH RADOM W HALI MOSIR (GALERIA)

Z drużyną trenują siatkarze RCS Czarnych Radom: Bartek Sławiński oraz Krzysztof Kowalski. Do drużyny ma dołączyć jeszcze inny młodzieżowiec, Kuba Baranowski. Wprowadzenie zawodników RCS-u do pierwszego składu, spowodowane jest nieobecnością Słoweńców: Alena Pajenka, Dejana Vincicia oraz greckiego przyjmującego, Thanasisa Protopsalptisa, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Cała czwórka przygotowuje się do wrześniowych Mistrzostw Europy 2019.Pierwsze gry kontrolne zaplanowane zostały na trzeci weekend września. O planie sparingów będziemy informować już wkrótce.