Pierwszy dzień przygotowań już za nami! (VIDEO)

Siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom mają za sobą pierwszy dzień przygotowań, do sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PlusLigi. Na początek drużyna WKS-u odbyła spotkanie organizacyjne oraz rozegrała wewnętrzną gierkę w piłkę nożną.



Pierwszy dzień treningów siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom mogą już "odhaczyć". Wojskowi na początek przygotowań do nowego sezonu odebrali cały sprzęt sportowy oraz odbyli spotkanie organizacyjne wraz z pracownikami oraz przedstawicielami klubu. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody drużyna Roberta Prygla rozegrała wewnętrzną gierkę w piłkę nożną.

We wtorek (27 sierpnia) wszyscy zawodnicy stawią się na siłowni, gdzie w grupach rozpoczną pracę z trenerem przygotowania fizycznego Jakubem Szyszką. O godzinie 15:45 zaplanowany jest medialny trening w hali MOSiR-u. 

Z zespołem nie trenuje czterech zawodników. Słoweńcy Alen Pajenk, Dejan Vincić, Alen Sket oraz grecki przyjmujący Thanasis Protopsalptis, przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji, które przygotowują się do wrześniowych Mistrzostw Europy 2019. W ramach uzupełnienia, sztab trenerski Cerrad Enea Czarni Radom postanowił skorzystać z usług młodzieżowców z drużyn RCS Czarnych Radom. 

PIERWSZY DZIEŃ PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU 2019/2020 (GALERIA)