Gramy w jednej drużynie! ROSA Hale!

Za sezon 2018/2019 dziękujemy firmie ROSA Hale! Dziękujemy za wsparcie drużyny Cerrad Czarnych Radom!RO.SA.-HALE Sp. z o. o. to polska firma będąca Generalnym Wykonawcą szeroko pojętych obiektów przemysłowych. - Stanowimy część Grupy Firm ROSA, do której należą przedsiębiorstwa budowlane, inwestycyjne, producenci konstrukcji stalowych oraz deweloperzy. - podkreśla firma.

Kreatywny zespół projektantów, uprawniona kadra kierownicza, grupa fachowców branżowych, park maszynowy oraz wytwórnia konstrukcji stalowych to atuty pozwalające na kompleksową obsługę Inwestora. - Wykonujemy obiekty począwszy od spraw administracyjno-formalnych, poprzez prace projektowe, po realizację robót „pod klucz”. - dodają przedstawiciele firmy.

Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu czy Lider Regionu to jedne z wielu wyróżnień jakie firma otrzymała w przeciągu kilkunastu lat aktywnej działalności. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi dostawcami zarówno materiałów budowlanych jak i gotowych rozwiązań systemowych oraz usług ROSA Hale stawia na jakość wykonania, a jednocześnie na nowoczesny, wyróżniający się design.

- Każdy projekt to wyzwanie zarówno dla nas jak i dla Inwestora. Dlatego staramy się zapewnić komfort współpracy i optymalne rozwiązania. Tworzymy z myślą o Jego firmie. - dodają przedstawiciele firmy.