Gramy w jednej drużynie! Firma Tompex!

Kolejne podziękowania za ubiegły sezon kierujemy do firmy #Tompex‼️ Dziękujemy, że gracie razem z drużyną Cerrad Czarni Radom‼️


Działalność handlową  firmy Tompex rozpoczęła się w 1994 roku. - Od tej pory funkcjonowaliśmy na tym rynku pod nazwą Tompex. Przez cały okres naszej działalności rozwijamy naszą ofertę oraz zwiększamy standardy pracy tak, aby dostosować się do potrzeb naszych kontrahentów. - zaznaczają przedstawiciele firmy. 

Firma zlokalizowana jest w centralnej Polsce, w miejscu, w którym zbiory papryki oraz innych warzyw i owoców są bardzo bogate. Głównym celem jest skup oraz sprzedaż owoców i warzyw. - Skupujemy produkty sezonowe, co ma ogromny wpływ na świeżość oraz jakość oferowanego przez nas towaru. Dodatkowo posiadamy własne przechowalnie, chłodnie oraz mroźnie o pojemności 800 ton, z których niejednokrotnie korzystają inni przedsiębiorcy oraz rolnicy w celu utrzymania stałej świeżości produktów. - dodają przedstawiciele firmy. 

Firma Tompex posiada także Gospodarstwo Rolne o wielkości 50 hektarów i jest producentami porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, aroni, jagody kamczackiej i jabłka.