Sześć lat z firmą Cerrad! (VIDEO)

22 sierpnia 2013 roku, to wyjątkowa data dla naszego klubu‼️ Właśnie wtedy firma Cerrad stała się sponsorem tytularnym naszej drużyny - Cerrad Czarni Radom‼️ Dziękujemy za te sześć lat‼️ Jesteśmy dumni, że gracie razem z nami!Od ponad dwudziestu lat forma Cerrad tworzy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem dynamicznego rozwoju. Pozwalają tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.

Cerrad nieustannie stawia na rozwój – firma poszukuje nowych inspiracji, wzbogaca ofertę i z każdym dniem pracuje nad zaskakującymi rozwiązaniami. W lipcu 2018 r. zakończono budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. 


W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln złotych powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która pozwoliła na stworzenie marki ULTIME. Sukces rynkowy zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, poprzez inwestycje w infrastrukturę i technologię, której głównym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów, w największym stopniu odpowiadających ich potrzebom.

Firma Cerrad jest sponsorem tytularnym drużyny Czarnych Radom już od 6 lat! Po wywalczonym awansie do PlusLigi przez zespół RCS Czarnych Radom, od sezonu 2013/2014 drużyna nosi nazwę Cerrad Czarni Radom! Dziękujemy, że gracie razem z nami!