Gramy w jednej drużynie! Firma Ekonaft!

Za nami kolejny wspólny sezon rozegrany z firmą EKONAFTktórej właścicielem jest Janusz Dasiewicz‼️ Dziękujemy, że jesteście razem z nami‼️ #GramyRazem


Firma Ekonaft jest autoryzowanym dystrybutorem środków smarnych Mobil. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku przez obecnego właściciela Janusza Dasiewicza. Początkowo zatrudniała dwie osoby i obsługiwała kilkudziesięciu klientów w Radomiu głównie w zakresie dostaw olejów do samochodów osobowych i drobnych zakładów przemysłowych.

 

Obecnie firma prowadzi działalność we własnym lokalu w Radomiu przy ul. Tartacznej 25 (wjazd od ul. Wierzbickiej) o łącznej powierzchni około 3000 m2. Zakres aktualnie prowadzonej działalności to sprzedaż środków smarowych dla PVL, CVL, IND i usługi w zakresie doboru i eksploatacji olejów, sprzedaż części samochodowych oraz auto serwis.

 

Przedsiębiorstwo na bieżąco obsługuje kilkuset klientów na terenie południowej części województwa mazowieckiego i ościennych. Zatrudnia 27 pracowników, dysponuje 15 samochodami. Bardzo dobre relacje z kluczowymi dostawcami i odbiorcami pozwalają na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Więcej informacji o firmie Ekonaft znajdą Państwo TUTAJ!