Gramy w jednej drużynie! Firma HydroTruck!

Kolejne podziękowania za sezon 2018/2019 w PlusLidze, ślemy do firmy HydroTruck! Dziękujemy, że jesteście z nami!Firma 
Hydrotruck z Radomia na rynku istnieje od prawie dwudziestu lat. Jej właścicielem jest Pan Zbigniew Sitkowski. Od początku swojej działalności zajmuje się montażem sprężarek do rozładunku materiałów sypkich z silonaczep oraz materiałów płynnych z cystern, a także montażem hydrauliki siłowej. Równolegle oferuje możliwość całościowej renowacji silonaczep i cystern oraz dodatkowo prowadzi sprzedaż i wynajem nowych i używanych modeli takich marek jak: FELDBINDER, SPITZER, O.ME.P.S, MISTRALL, ARDOR.

- Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz wpisane w naszą misję stałe podnoszenie umiejętności wraz z dążeniem do posiadania kompleksowej oferty dla naszych klientów pozwalają na rozwiązywanie problemów w jak najkrótszym czasie i możliwie w jednym miejscu. Rozwój naszej firmy zawsze był napędzany potrzebami rynku. Obecnie nasze doświadczenie, posiadany park maszyn, zaawansowane rozwiązania techniczne i zasięg geograficzny pozwalają realizować nawet złożone i nieszablonowe zlecenia. - zaznacza właściciel firmy HydroTruck, Zbigniew Sitkowski.

Od rozgrywek 2018/2019 PlusLigi firma HydroTruck jeszcze mocniej angażuje się w sponsorowanie drużyny Cerrad Czarnych Radom! HydroTruck gości na strojach zespołu WKS-u!