Gramy w jednej drużynie! Firma IFC!

Kolejne nasze podziękowania za wspólnie rozegrany sezon 2018/2019 w PlusLidze, kierujemy do IFC Fleet Management - www.ifc.fm ‼️Spółka IFC sp. z. o. o. sp. k. zajmuje się wynajmem krótko, średnio oraz długoterminowym samochodów. W ofercie klienci znajdą pojazdy osobowe, terenowe oraz dostawcze marki Toyota oraz modele premium marki Lexus. IFC jest spółką należącą do jednego z największych dealerów samochodowych w Polsce, posiadającego swoje salony Toyota i Lexus w Radomiu, Kielcach i Krakowie.

- Naszą ofertę kierujemy właśnie do klientów posiadających swoje firmy blisko naszych lokalizacji, ale których pojazdy muszą mieć obsługę serwisową w na terenie całego kraju. Nie uznajemy infolinii - bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami oraz właścicielami firmy daje Wam pewność, że usługi wykonywane są szybko i efektywnie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, ale przede wszystkim do kontaktu z nami. Nie ważne czy masz 1, 12 czy 50 samochodów w firmie - dopasujemy się do Twoich potrzeb. - dodaje firma IFC.


Spółka IFC wspólnie zToyota & Lexus Romanowski Radom, została sponsorem radomskiej drużyny Cerrad Czarni Radom w sezonie 2018/2019, a w ramach umowy, IFC zarządzało usługami serwisowymi dwunastu samochodów klubowych, wśród których znalazły się Toyoty RAV4 oraz Lexus NX. Dodatkowo IFC jest członkiem Stowarzyszenie Czarni Radom, czyli firm wspierających radomski klub siatkarski