Szwajcarski rozgrywający opuszcza Cerrad Czarnych Radom

Szwajcarski rozgrywający, Reto Giger żegna się z drużyną Cerrad Czarnych Radom. Siatkarz w barwach WKS-u rozegrał w swoim pierwszym sezonie w PlusLidze 23. spotkania. Dziękujemy Reto za reprezentowanie barw Wojskowych! W sezonie 2019/2020 na pozycji rozgrywającego zobaczymy Dejana Vincicia oraz Michała Kędzierskiego.Reto Giger trafił do drużyny Cerrad Czarnych Radom po występach w zespole Biogas Volley Nafels, z którym w sezonie 2016/2017 i 2017/2018 wywalczył tytuł wicemistrza Szwajcarii. Wcześniej reprezentował barwy zespołu TV SCHÖNENWERD. 

W 2016 roku został wybrany najlepszym zawodnikiem podczas Super Pucharu Szwajcarii. Zanim trafił do zespołu z Radomia wraz z drużyną Biogas Volley Nafels występował w rozgrywkach CEV Volleyball Challenge Cup. Drużyna ze Szwajcarii odpadła w ćwierćfinale turnieju, przegrywając z Gazprom Urga Surgut.

Sezon 2018/2019 był debiutem Reto GIgera w polskiej lidze. W rozgrywkach PlusLigi, szwajcarski rozgrywający w barwach Cerrad Czarnych Radom wystąpił w 23. spotkaniach, zdobywając łącznie dla drużyny 16. punktów. Dziękujemy Ci Reto za grę w naszym klubie! Dziękujemy, za każdy mecz i życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze! Do zobaczenia!

W sezonie 2019/2020 na pozycji rozgrywającego zobaczymy Dejana Vincicia oraz Michała Kędzierskiego.