CzarniTV: Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom w PSP w Starej Błotnicy (VIDEO)

Drużyna Cerrad Czarnych Radom, gościła w Starej Błotnicy w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej. Uczniowie placówki odbyli w ramach zajęć z wychowania fizycznego #LekcjęZCerradCzarnymiRadom! Zajęcia poprowadzili Michał Ruciak, Kamil Kwasowski oraz Norbert Huber!


LEKCJA Z CERRAD CZARNYMI RADOM W PSP W STAREJ BŁOTNICY - GALERIA

Kolejnym naszym przystankiem w 2019 roku była Stara Błotnica, gdzie odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej! - Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym roku jest przez nas realizowana - podkreśla Sławomir Monik.

Siatkarze drużyny Wojskowych: Michał Ruciak, Kamil Kwasowski oraz Norbert Huber przeprowadzili lekcję z siatkówki. - Nie zabrakło elementów techniki, wspólnej gry i przede wszystkim autografów i wspólnych rozmów z zawodnikami. Na samym początku naszego spotkania z młodzieżą, uczniowie mogli zadać pytania swoim gościom, z każdej dziedziny ich życia. - dodaje Sławomir Monik.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Starej Błotnicy!