Dejan Vincić przedłuża kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom!

Słoweński rozgrywający Dejan Vincić, podpisał dwuletni kontrakt z drużyną Cerrad Czarnych Radom! - Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją karierę w naszym klubie - powiedział szkoleniowiec Wojskowych, Robert Prygiel.

32-letni rozgrywający reprezentacji Słowenii zostaje w drużynie Cerrad Czarnych Radom! Dejan Vincić związał się z radomskim klubem dwuletnim kontraktem. 

- Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją siatkarską karierę w naszym klubie. Świadczy to o tym, że docenia jakość organizacyjną oraz sportową naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że jego profesjonalne zaangażowanie  oraz poziom sportowy, przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty sportowe w nadchodzącym sezonie. - podkreśla pierwszy trener radomskiego zespołu, Robert Prygiel.

Przypomnijmy, że Dejan Vincić dołączył do Cerrad Czarnych Radom z tureckiego klubu Halbanku Ankara, z którym w sezonie 2016/2017 zdobył mistrzostwo kraju.

- Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że odnowiłem kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, który opiewać będzie  na następne dwa lata. Cieszę się, że będę grać w najlepszej lidze na świecie i będę mógł rywalizować z najlepszymi zespołami. Patrzę pozytywnie w przód na nowe wyzwania, jakie nas czekają w następnym sezonie. Mam nadzieję, że cele jakie sobie stawimy zostaną osiągnięte. Cieszę się, że zostaję w klubie który jest bardzo dobrze zorganizowany, a z tego miejsca chciałbym podziękować kibicom i wszystkim w klubie za wsparcie w tym sezonie oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli. - powiedział słoweński rozgrywający, Dejan Vincić