Zwycięstwo reprezentacji Grecji w ostatnim teście przed mistrzostwami Europy

Reprezentacja Grecji, w której gra nowy przyjmujący drużyny Cerrad Enea Czarni Radom, Thanasis Protopsaltis ma za sobą ostatni test przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy 2019! Podopieczni Dimitriosa Andreopoulosa pokonali w pięciu setach reprezentację Słowacji.

Reprezentacja Grecji udanie zakończyła przygotowania do zbliżających się mistrzostw Europ 2019! Greccy siatkarze w ostatnim sprawdzianie przed wrześniowym turniejem zmierzyli się w towarzyskim meczu z kadrą Słowacji.

Na kilka dni przed pierwszym pojedynkiem na mistrzostwach Europy niebiesko-biali w pięciu setach pokonali Słowację. W barwach reprezentacji Grecji wystąpił nowy przyjmujący Cerrad Enea Czarni Radom, Thanasis Protopsaltis (na zdjęciu z numerem 17.). Drużyna z Półwyspu Bałkańskiego przegrywała już ze Słowacją 2:1, ale odwróciła losy pojedynku wygrywając 3:2 (21:25, 25:14, 18:25, 25:20, 17:15)

Przed greckimi siatkarzami teraz wylot do francuskiego miasta Montpellier, gdzie w czwartek (12 września) zainaugurują zmagania w mistrzostwach Europy 2019! Pierwszym przeciwnikiem niebiesko-białych będzie Bułgaria.

Grecja na mistrzostwach Europ 2019 znalazła się w grupie A, a ich rywalami będą: Francja, Włochy, Portugalia, Rumunia oraz wcześniej wspomniana Bułgaria.