CzarniTV: Strzał w dziesiątkę! Otwarto strzelnicę Garnizon 72! (VIDEO)

W środę (22 maja) miało miejsce uroczyste otwarcie nowej strzelnicy w Radomiu - Garnizon 72! Miłośnicy strzelectwa znajdą zatem wreszcie coś dla siebie! Podczas tego wydarzenia z kamerą była obecna kamera klubowa #CzarniTV!

Za nami uroczyste otwarcie nowej strzelnicy w Radomiu - Garnizon 72! Właściciel firmy Konrad Grzeszczyk, zaznacza że w naszym mieście to pierwsza tego typu, kryta strzelnica. - Otwieramy strzelnicę kontenerową z osią 25 metrów oraz 100 metrów. Jest to dość nietypowe, gdyż w okolicy stu kilometrów od Radomia nie ma strzelnicy krytej, o zasięgu stu metrów. Nazwa strzelnicy nawiązuje do 72. Pułku Piechoty, który rozsławił nasz region w wielu bitwach. - zaznacza Konrad Grzeszczyk.


Przecięcia wstęgi dokonał właściciel strzelnicy Konrad Grzeszczyk wraz z generałem Mieczysławem Bieńkiem, który w ciągu swojej wojskowej kariery pełnił wysokie krajowe i międzynarodowe funkcje m.in. szefa grupy dowodzenia w PKW Syria, szefa logistyki w Polskiej Misji Pokojowej ONZ w Saharze Zachodniej, dowódcy Brygady Nordycko-Polskiej SFOR w Bośni i Hercegowinie, dowódcy Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe/PKW Irak czy też doradcy Ministra Obrony Narodowej Polski i Afganistanu.

Następnie odbyła się prezentacja innowacyjnej platformy, stworzonej przez zespół programistów firmy IVM. Umożliwia ona bieżące monitorowanie wyników oraz śledzenie postępów treningów. Strzelnica mieści się w Radomiu, przy ul. Gdyńskiej 29. 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału video, przygotowanego przez telewizję klubową CzarniTV.