CzarniTV: Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom w Skaryszewie (VIDEO)

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom, gościli w Skaryszewie w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej. Uczniowie placówki odbyli w ramach zajęć z wychowania fizycznego #LekcjęZCerradCzarnymiRadom! Zajęcia dla młodzieży poprowadzili Tomek Fornal, Norbert Huber oraz Kuba Rybicki!


Kolejnym naszym przystankiem w ramach Lekcji z Cerrad Czarnymi Radom był Skaryszew, gdzie odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej! - Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym roku będzie przez nas realizowana - podkreśla Sławomir Monik.

Siatkarze drużyny Wojskowych: Tomek Fornal, Kuba Rybicki oraz Norbert Huber przeprowadzili lekcję z siatkówki. Podczas wizyty radomskiego zespołu, zawodnicy przeprowadzili lekcję z wychowania fizycznego z elementami piłki siatkowej. Dodatkowo nie zabrakło programu artystycznego przygotowanego przez uczniów PSP w Skaryszewie, a na koniec wspólnych zdjęć z siatkarzami WKS-u!

LEKCJA Z CERRAD CZARNYMI RADOM W PSP W SKARYSZEWIE (GALERIA)

- Cieszy tak duże zainteresowanie siatkówką w tej szkole. Widać bardzo dobrą pracę wykonywaną przez nauczycieli w tej szkole, którzy z powodzeniem prowadzą uczniowski klub sportowy. - zaznacza Adam Kurasiewicz, kierownik działu marketingu w klubie WKS Czarni Radom S.A.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.