Wielki sukces Balu Charytatywnego w Hotelu Karo! (GALERIA)

W sobotę (2 marca) w Hotelu Karo w Mleczkowie odbył się Bal Charytatywny na rzecz Oddziału Dziecięcego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego! Łącznie zebrano 150 tys. złotych! Cerrad Czarni Radom oraz Stowarzyszenie Czarni Radom byli oficjalnym partnerem tego wyjątkowego wydarzenia!

Wielka zbiórka pieniążków dla chorych dzieci odbyła się już w Radomiu! Podczas meczu Cerrad Czarnych Radom z PGE Skrą Bełchatów, w przerwach między setami licytowano wiele atrakcyjnych gadżetów! - Prosto po meczu wraz z prezesem klubu Wojciechem Stępniem udaliśmy się do Hotelu Karo, by przekazać osobiście uzbierane pieniądze podczas meczu. Łącznie przekazaliśmy 4200 zł. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.Podczas balu licytowano wiele ciekawych przedmiotów, w których nie zabrakło również "Meczu towarzyskiego z drużyną Cerrad Czarnych Radom". -  Licytacja była bardzo emocjonująca, a ostateczna kwota za którą został wylicytowany mecz to 5 tysięcy złotych. Mecz wylicytował Thomas Renard , właściciel klubu E.Leclerc Radomka Radom. - dodaje Marcin Tomczyk.

Ciekawostką jest na pewno najwyższa kwota jaka padła podczas licytacji - 6500zł. Za tę kwotę został wylicytowany voucher na 100 m2 płytek firmy Cerrad - naszego Sponsora Tytularnego.

- 150 000 zł! Za taką kwotę zakupimy sprzęt dla Oddziału Dziecięcego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Podczas Balu Charytatywnego udało się zebrać dokładną kwotę 148 543 zł, ale hojni uczestnicy wyrównali wpłaty na równą sumę 150 000 zł. Bal Charytatywny organizowany przez Fundacja Lepsza Jakość Życia w Hotelu Karo pozostanie na długo w naszej pamięci. Wszystko za sprawą zjawiskowej kolacji przygotowanej przez sześciu wspaniałych kucharzy, niesłychanie emocjonujących licytacji i pełnego parkietu do białego rana! Bez Was nie dalibyśmy rady! Dziękujemy darczyńcom, którzy przekazali na nasze licytacje niezwykle atrakcyjne przedmioty! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wielkie serca!  Dzięki Państwu poprawimy komfort i jakość leczenia małych pacjentów! - podziękowali organizatorzy Balu Charytatywnego w Hotelu Karo.

GALERIA: BAL CHARYTATYWNY W HOTELU KARO!