Gramy razem na Balu Charytatywnym w Hotelu Karo!

W sobotę (2 marca) odbędzie się Bal Charytatywny na rzecz Oddziału Dziecięcego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego! Organizatorem jest Hotel Karo, sponsor drużyny siatkarskiej Cerrad Czarnych Radom! Klub WKS Czarni Radom S.A. oraz Stowarzyszenie Czarni Radom jest oficjalnym partnerem tego wyjątkowego wydarzenia!Już w najbliższą sobotę (2 marca) w Hotelu Karo w Mleczkowie, odbędzie się wyjątkowy Bal Charytatywny! Udział w wydarzeniu stanowi wsparcie dla wielu dzieci, które wymagają hospitalizacji z radomskiego szpitala specjalistycznego! Podczas tego wyjątkowego wieczoru w Hotelu Karo nie zabraknie zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci.

- Za wszystkie zebrane środki podczas licytacji, zakupimy sprzęt i wyposażenie, które poprawi komfort oraz jakość leczenia dzieci w naszym mieście. Podczas Balu Charytatywnego nie zabraknie wielu niespodzianek. Znani kucharze zaserwują wyjątkowe dania, przygotowane specjalnie na ten wieczór. Do tego ostatkowa zabawa przy muzyce i mnóstwo atrakcji. - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Do akcji przyłącza się drużyna Cerrad Czarni Radom oraz Stowarzyszenie Czarni Radom, którzy jednocześnie stali się oficjalnym partnerem tego wyjątkowego balu! Podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów, będzie można wylicytować wiele gadżetów klubowych, z których dochód również przeznaczony zostanie na potrzeby chorych dzieci.

- Podczas najbliższego meczu przeciwko PGE Skra Bełchatów odbędą się licytacje z których dochód przeznaczymy jako nasz wkład w leczenie małych pacjentów radomskiego szpitala! Jesteśmy oficjalnym partnerem Balu Charytatywnego i dołączamy się do zbiórki pieniędzy na Szpitalny Oddział Dziecięcy Radomskiego Szpitala. Na licytacji w przerwach między setami, będą m.in. koszulki z autografami Cerrad Czarnych i PGE Skry, lot akrobacyjny z wielokrotnym mistrzem Polski w akrobatyce sportowej, gadżety od Rafała Sonika z jego autografami, weekend z Lexusem i nową Toyotą RAV4. - zapowiada Marcin Tomczyk, prezes Stowarzyszenia Czarni Radom.Więcej informacji o zbliżającym się Balu Charytatywnym, znajdą Państwo na wydarzeniu na Facebooku:  Bal Charytatywny w Hotelu Karo! Serdecznie zapraszamy!