Wylicytuj koszulkę meczową Cerrad Czarnych Radom dla Bruna!

Cała siatkarska rodzina w Polsce, włączyła się zbiórkę pieniędzy dla Bruna Kreboka! Bruno potrzebuje pomocy finansowej by móc przejść potrzebną operację. Do akcji włączyły się wszystkie drużyny z PlusLigi! Cerrad Czarni Radom, przekazali na licytację koszulkę meczową z autografami całej drużyny!Kuba Krebok pracował w Chemiku Police, mistrzyniach Ligi Siatkówki Kobiet, przez kilka lat. Z klubem zdobywał Puchary Polski, mistrzostwa, wywalczył też awans z pierwszej ligi do ekstraklasy. Ojcem Kuby i dziadkiem Bruna jest Wiktor Krebok, były trener reprezentacji Polski i wielu klubów siatkarskich w Polsce. Teraz ich rodzina potrzebuje naszej pomocy!

Bruno, syn Kuby, przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Już w trakcie ciąży zaczęły pojawiać się niepokojące symptomy, a w końcu rodzice usłyszeli diagnozę o wrodzonej lewostronnej hemimelii strzałkowej (brak kości strzałkowej) i podejrzeniu amelii strzałkowej w prawej nodze (wykształcona część kości) oraz przodowygięciu obu piszczeli. Kości piszczelowe są skrócone, a gdy będzie nastolatkiem, będą prawdopodobnie o 8 cm krótsze niż być powinny. 

W związku z tym rozpoczęto zbiórkę pieniędzy na bardzo kosztowną i skomplikowaną operację połączoną ze żmudną rehabilitacją. Koszt to blisko 900 tys. złotych. W ostatnich dniach udało się organizatorom uzbierać całą kwotę!

- Kochani, dzięki Wam historia Bruna będzie miała szczęśliwe zakończenie! To, w jakim tempie zazielenił się pasek zbiórki, przerosło najśmielsze oczekiwania. Prawie 25 tysięcy osób wsparło walkę o zdrowe nóżki Bruna. Dzięki Wam chłopiec za kilka miesięcy wyjedzie do USA na operację i leczenie! - powiedzieli rodzice Bruna.Zbiórka zostaje jeszcze otwarta, a środki z nadwyżki w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na rehabilitację i inne potrzeby związane z leczeniem Bruna. 

Cerrad Czarni Radom nie pozostali bierni i przekazali na tę akcję koszulkę meczową z autografami całego zespołu! Można ją licytować na Facebooku, na grupie - Bruno Bary Łajt Aukcje!L
icytacja koszulki Cerrad Czarnych Radom trwa do soboty (19 stycznia) do godziny 12:00! Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i wsparciu Bruna Kreboka! #BrunoKrebok