Nowy kapitan drużyny Cerrad Czarnych Radom!

Po dwóch sezonach, drużyna Cerrad Czarnych Radom wybrała nowego kapitana zespołu. Od rozgrywek 2018/2019 zespół Wojskowych poprowadzi Dejan Vincić.
Nowym kapitanem zespołu Cerrad Czarnych Radom na sezon 2018/2019 w rozgrywkach PlusLigi wybrany został rozgrywający Dejan Vincić. Ponadto wybrano radę drużyny WKS-u, którą tworzyć będą: Michał Ruciak, Michał Ostrowski oraz Wojciech Żaliński. Skarbnikiem drużyny został Kacper Wasilewski.

- To dla mnie duży honor i zaszczyt być kapitanem drużyny Cerrad Czarnych Radom. Czuję się zaszczycony, że będę kapitanem, ale moja rola się nie zmieni, bo brałem już na siebie odpowiedzialność w poprzednim sezonie i tak będzie też teraz. Muszę podkreślić, że Wojtek był bardzo dobrym kapitanem przez te kilka lat i bardzo szanuję jego pracę na rzecz całego klubu - powiedział Dejan Vincić

W tym roku mamy więcej doświadczonych zawodników niż rok temu. Nawet młodsi mają już jeden sezon więcej w PlusLidze za sobą, więc wszyscy są bardziej doświadczeni. To pomoże naszej drużynie w walce, jeśli dodamy starszych zawodników. Myślę, że mamy dobre połączenie młodych zawodników ze starszymi. Uważam, że to dobra mieszanka, żeby osiągnąć dobry wynik. - dodaje nowy kapitan WKS-u. 

Rada drużyny Cerrad Czarnych Radom: Michał Ruciak, Michał Ostrowski i Wojciech Żaliński
Kapitan: Dejan Vincić
Wice-kapitan: Wojciech Żaliński
Skarbnik drużyny: Kacper Wasilewski