Cerrad Czarni Radom triumfatorami Gran Canaria Volleyball Cup

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom najlepsi w międzynarodowym turnieju na Wyspach Kanaryjskich! Podopieczni Roberta Prygla wygrali wszystkie pięć spotkań w zawodach, nie tracąc nawet jednego seta! W finale turnieju Wojskowi pokonali 3:0 niemiecki zespół Volleyball Bisons Buhl!

Cerrad Czarni Radom najlepsi na turnieju Gran Canaria Volleyball Cup 2018! Zawodnicy Roberta Prygla w wielkim finale zawodów, pokonali w Santa Lucia, niemiecki zespół Volleyball Bisons Buhl 3:0. Wojskowi do finałowego starcia podchodzili w roli zdecydowanego faworyta. Cerrad Czarni Radom nie odnieśli na Wyspach Kanaryjskich ani jednej porażki.

W pierwszym etapie Gran Canaria Volleyball Cup, radomski zespół pokonał wszystkich uczestników zawodów, awansując do półfinału z pierwszego miejsca. W walce o finał rozgrywek podopieczni Roberta Prygla stoczyli walkę z gospodarzem -  Club Voleibol 7 Islas. Cerrad Czarni Radom nie dali szans swojemu rywali, triumfując w trzech odsłonach.

W wielkim finale Gran Canaria Volleyball Cup, po drugiej stronie siatki zameldował się zespół Volleyball Bisons Buhl. Niemiecka drużyna nie była w stanie przeciwstawić się drużynie z PlusLigi, przegrywając mecz w trzech setach. Cerrad Czarni Radom przez cały turniej przeszli "jak burza", nie tracąc w pięciu rozegranych spotkaniach nawet seta!

CERRAD CZARNI RADOM TRIUMFATORAMI GRAN CANARIA VOLLEYBALL CUP (GALERIA)

Organizatorzy zawodów Gran Canaria Volleyball Cup, wyróżnili również zawodników, radomskiego zespołu. Najlepszym libero uznany został Michał Ruciak. Najlepszym rozgrywającym wybrany został Dejan Vincić. Z kolei najlepszym atakującym wybrano Maksima Zhygalova, a Tomek Fornal zgarnął statuetkę najlepszego przyjmującego.