CzarniTV: Brymorex na strojach drużyny Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

Firma Brymorex, której właścicielem jest Cezary Brymora w kolejnym sezonie PlusLigi, ponownie zagości na strojach meczowych zespołu Cerrad Czarnych Radom!

Firma Brymorex dalej gra z Cerrad Czarnymi Radom! W tym tygodniu, gościliśmy u właściciela firmy, Pana Cezarego Brymory, który podpisał nową umowę sponsorską! - Jesteśmy zadowoleni, że w kolejnym sezonie dalej będziemy współpracować z firmą Brymorex, a logo firmy będzie zdobić strój meczowy drużyny w rozgrywkach PlusLigi. - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Brymorex jest przedsiębiorstwem działającym na rynku już od 1987 roku. Specjalnością firmy jest dystrybucja elementów złącznych, narzędzi i elektronarzędzi, a także rozmaitych artykułów metalowych i budowlanych. W ofercie znajduje się ponad 15 tysięcy produktów, wśród których znajdą Państwo między innymi najwyższej jakości gwoździe, śruby, nakrętki, wkręty, podkładki oraz zawleczki. Rozbudowany asortyment oraz innowacyjny system magazynowania sprawia, że dostawy do hurtowni, sklepów i zakładów przebiegają wyjątkowo sprawnie. Brymorex oferuje rabaty i ustala również indywidualnie terminy płatności, dzięki czemu współpraca należy do przyjemności.