Siatkarze wybrali numery koszulek na nowy sezon

Wprawdzie trwa okres wypoczynkowy dla zawodników Cerrad Czarnych Radom, to już podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia wybrali numery koszulek, na nadchodzący sezon 2018/2019 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn.

Znamy numery koszulek, jakie siatkarze Cerrad Czarnych Radom wybrali na sezon 2018/2019. Z radomską drużyną pożegnało się po ostatnich rozgrywkach czterech zawodników: Dmytro Teryomenko, Dustin Watten, Jakub Ziobrowski oraz Kamil Droszyński. W skutek tych zmian, zwolniły się numery koszulek: 1, 7, 9 i 11. 

W nowym sezonie PlusLigi z numerem "1" zagra nowy środkowy Cerrad Czarnych Radom - Alen Pajenk. Numer "9" widnieć będzie na koszulce Dejana Vincicia, który zmienił ją na rzecz numeru "5". Z numerem "11" występować będzie z kolei nowy libero zespołu WKS-u, Michał Ruciak. Swój numer ma koszulce wybrał również szwajcarski rozgrywający Reto Giger - będzie nim "3". Rosyjski atakujący Maksim Żygałow, wybrał z kolei "17". 

Pozostali zawodnicy Cerrad Czarnych Radom grać będą z dotychczasowymi numerami koszulek. Michał Ostrowski grać będzie z "dwójką", kapitan Wojciech Żaliński z "szóstką", Kacper Wasilewski z "ósemką", Michał Filip z "dziesiątką", Jakub Rybicki z "czternastką", Norbert Huber z "piętnastką", Tomasz Fornal z "dziewiętnastką", a Kamil Kwasowski z "dwudziestką".

Przygotowania do nowego sezonu w PlusLidze, podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia rozpoczną 13 sierpnia 2018 roku. Pierwszy mecz o ligowe punkty Cerrad Czarni Radom rozegrają 13 października 2018 roku, a ich przeciwnikiem w hali MOSiR-u będzie Jastrzębski Węgiel.

Numery koszulek Cerrad Czarnych Radom na sezon 2018/2019:

1. Alen Pajenk - środkowy
2. Michał Ostrowski - środkowy
3. Reto Giger - rozgrywający
6. Wojciech Żaliński - przyjmujący
8. Kacper Wasilewski - libero
9. Dejan Vincić - rozgrywający
10. Michał Filip - atakujący
11. Michał Ruciak  - libero
14. Jakub Rybicki - przyjmujący
15. Norbert Huber - środkowy
17. Maxim Zhigalov - atakujący
19. Tomasz Fornal - przyjmujący
20. Kamil Kwasowski - przyjmujący