Doskonały występ siatkarzy RCS Czarnych Radom!

W dniach 15-16 czerwca młodzi siatkarze z rocznika 2004/2005 walczyli w Warszawie o Puchar Przechodni Klubu Sportowego Metro. Radomski zespół prowadzony przez szkoleniowca Pawła Płatosa spisał się wyśmienicie, sięgając po drugie miejsce w międzynarodowym turnieju!

W dniach 15-16 czerwca 2018 w hali sportowej Arena Ursynów oraz w dwóch innych ursynowskich halach przy Dereniowej 48 i Koncertowej 4 rywalizowali siatkarze z rocznika 2004. Na starcie zobaczyliśmy 21 zespołów z całej Polski, w tym trzy zespoły zagraniczne: Berliner TSC oraz dwa litewskie kluby Startas Kowno oraz Tauras Wilno.

Rywalizacja była tradycyjnie pełna sportowych emocji, a licznie zgromadzeni kibice oglądali wiele spotkań stojących na wysokim poziomie. Turniej w stolicy Polski zakończył się dwoma meczami o medale. W jednym z nich, pojawili się siatkarze RCS Czarnych Radom, którzy prowadzeni przez trenera Pawła Płatosa, w wielkim finale turnieju zmierzyli się z warszawskim zespołem Metro.

W meczu o brąz PLAS Warszawa pokonał 2:0 w setach Chemika Bydgoszcz, natomiast w meczu finałowym gospodarze zawodów Metro Warszawa pokonali w dwóch setach RCS Czarnych Radom. Tym samym na podium 23 turnieju o Puchar Przechodni KS METRO znalazły się trzy zespoły z Mazowsza.