Kibicu, Czarni wzywają! Wszyscy na mecz z ZAKSĄ! (VIDEO)

Już w najbliższą sobotę (17 lutego) Cerrad Czarni Radom podejmą na własnym terenie mistrza Polski - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle! Na to spotkanie zapraszają najwierniejsi kibice radomskiego klubu!

Po czterech zwycięstwach z rzędu nad Espadonem Szczecin, MKS-em Będzin, Dafi Społem Kielce oraz BBTS-em Bielsko-Biała, czekać nas będzie kolejny bardzo ważny pojedynek! Tym razem podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia rozegrają podejmą w hali MOSiR-u w Radomiu aktualnego mistrza Polski - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle!

Na to spotkanie zapraszają najwierniejsi kibice radomskiego zespołu, którzy zapraszają wszystkich do sektora A! - Jeżeli chcesz razem z Nami zdzierać gardło w Sektorze A, odezwij się do nas - apelują fani WKS-u!Więcej informacji o akcji kibiców Czarnych Radom przeczytają Państwo klikając TUTAJ!

Bilety na mecz dostępne są on-line na stronie www.kupbilet.mosirradom.pl ,  a także będzie można zakupić w dniu meczu, na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem spotkania w kasach hali MOSiR-u (od ul. Narutowicza 9).

Ceny biletów na mecz Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (17 luty - 17:00 - hala MOSiR Radom - ul. Narutowicza 9):
- normalny: 30 zł
- ulgowy: 20 zł
- ławeczki: 20 zł
- stojące: 15 zł

PARTNER MECZU: Kozienice | SPONSOR MECZURtbs Administrator Sp. z o.o. Apartamenty Magnolia