PlusLiga: 15.kolejka - wyniki i tabela

Za nami półmetek zmagań w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2017/2018. W ostatni weekend rozegrano pojedynki 15.kolejki w siatkarskiej ekstraklasie mężczyzn. Zobaczcie koniecznie wyniki oraz ligową tabelę! 


15.kolejka w siatkarskiej PlusLidze należała do gości. Tylko trzech gospodarzy w tej serii spotkań, zdołało zapisać zwycięstwo na swoje konto. W pozostałych pięciu meczach, to przyjezdni mogli cieszyć się z triumfu.


Łuczniczka Bydgoszcz w tej kolejce przegrała u siebie 3:0 z Treflem Gdańsk. GKS Katowice z kolei ugrał tylko seta z Cuprum Lubin. Bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie Espadon Szczecin nie zdołał tym razem sprawić kolejnej niespodzianki, przegrywając u siebie w trzech partiach z Asseco Resovią Rzeszów. Dafi Społem Kielce musiał uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla, a BBTS Bielsko-Biała to zaciętym pięciosetowym boju, przegrał u siebie z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Na zakończenie 2017 roku Cerrad Czarni Radom zmierzyli się na wyjeździe z ONICO Warszawa. Zespół ze stolicy Polski zapisał na swoje konto szóste zwycięstwo z rzędu, pokonując Wojskowych 3:1. 

W hitowym starciu 15.kolejki PlusLigi, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała u siebie PGE Skrę Bełchatów 3:1. Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Polski z sezonu 2016/2017 zapisali na swoje konto 15 triumf w lidze, pozostając jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie PlusLigi.

Wyniki 15.kolejki PlusLigi:

Tabela po 15. kolejkach PlusLigi:

Zestaw par 16. kolejki PlusLigi: