Ostatnie dni głosowania w Plebiscycie Sportowym EchaDnia Radom!

Już w najbliższy czwartek (28 grudnia) o godzinie 21:00 zakończy się głosowanie w 24. Plebiscycie Sportowym EchaDnia Radom na najpopularniejszych zawodników oraz trenerów ziemi radomskiej 2017 roku! Wysokie lokaty zajmują przedstawiciele Cerrad Czarnych Radom oraz RCS Czarnych Radom! Warto oddać na nich swój głos!

Już po raz 24. organizowany jest Plebiscyt Sportowy na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów miasta Radom przez EchoDnia. Po raz trzeci organizowany jest natomiast plebiscyt na Najpopularniejszy Sportowy Talent. 

- W tegorocznym plebiscycie po raz pierwszy damy szansę rywalizacji najlepszym sportowcom w całym głosowaniu regionalnym. Trzech z nich z największą liczbą głosów na dzień 13 listopada dołączyło do głosowania w plebiscycie głównym. Nadal będą oni uczestniczyć także w głosowaniu w swoich powiatach. - informuje redakcja EchoDnia Radom.

W plebiscycie regionalnym kapituła oceni 20 talentów z największą liczbą głosów z Radomia oraz każdego z powiatów. Laureatami będzie pięć pierwszych talentów, zdobywców największej liczby głosów z głosowania czytelników i kapituły. Można głosować za pomocą SMS-ów, poprzez klik na portalu echodnia.eu/radomskie oraz poprzez Facebook. Głosowanie kończy się w czwartek, 28 grudnia 2017 roku o godzinie 21. Laureatami regionalnego plebiscytu będzie 10 sportowców, pięciu trenerów i pięć najpopularniejszych sportowych talentów. Zwycięzców poznamy 5 stycznia 2018 roku podczas sportowej gali. 

W Plebiscycie Sportowym EchaDnia Radom bardzo wysokie lokaty zajmują siatkarze Cerrad Czarnych Radom oraz RCS Czarnych Radom! Nie zabrakło również nominacji dla szkoleniowców RCS Czarnych Radom oraz Cerrad Czarnych Radom! Zachęcamy do oddania głosów na naszych zawodników oraz trenerów!

WYBIERAMY NAJPOPULARNIEJSZYCH: 
SPORTOWCÓW ZIEMI RADOMSKIEJ ROKU 2017 
TRENERÓW ZIEMI RADOMSKIEJ ROKU 2017 
TALENTY ZIEMI RADOMSKIEJ ROKU 2017 


(źródło: EchoDnia Radom / fot. EchoDnia Radom)