Ster Volkswagen Radom nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom!

STER Radom - Autoryzowany dealer i serwis samochodów VW dołączył do grona członków Stowarzyszenia Czarnych Radom! Zobaczcie jak wyglądała nasza wizyta u nowego sponsora, z którym m.in. przejechaliśmy się nowym Volkswagenem Arteon! 


Firma  Ster Volkswagen Radom powstała w 1992. Salon oferuje profesjonalną obsługę w zakresie samochodów Volkswagen, gdzie można zakupić samochód oraz oryginalne części i akcesoria Volkswagena.Firma dokonuje także okresowych przeglądów samochodów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Najwyższą jakość zapewnia ścisła współpraca z producentem, który przekazuje bieżące wytyczne dotyczące napraw, użytkowania samochodu i nowych ofert. Wykwalifikowani pracownicy salonów są gotowi sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Ster Volkswagen w Radomiu jest jedynym autoryzowanym serwisem Seat-a w naszym mieście, oferującym naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Serwis spełnia najwyższe standardy techniczne i jest wyposażony w wysokiej klasy urządzenia. Doświadczony zespół mechaników oraz doradców, zaoferuje pełen wachlarz usług i zagwarantuje profesjonalną obsługę samochodów marki Seat.

Wiceprezes Robert Nowakowski złożył podpisy pod umową, a to oznacza, że firma STER Radom - Autoryzowany dealer i serwis samochodów VW jest kolejnym sponsorem Cerrad Czarnych Radom, który dołączył do Stowarzyszenia Czarnych Radom! Od dziś #GramyRazem i jedziemy w jednym kierunku!