"Siatkarski Radom" projekt w budżecie obywatelskim

Przypominamy, można zagłosować na projekt "Siatkarski Radom" w budżecie obywatelskim.

„Siatkarski Radom” to jeden z 185 projektów, który znalazł się na karcie do głosowania na Budżet Obywatelski 2018 w Radomiu.Projekt przede wszystkim promować ma sport wśród uczniów radomskich szkół. W zamyśle wnioskodawców służyć temu mają m.in. zajęcia w szkołach, a także rozgrywki w mini siatkówce dla uczniów szkół podstawowych. W planach nie brakuje warsztatów siatkarskich z zawodnikami Cerrad Czarni Radom, a także otwartych zajęć prowadzonych przez znanych trenerów i zawodników. Projekt zakłada również organizacji turniejów rodzinnych, a także całoroczne rozgrywki dla amatorów, których finał zaplanowano w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu. Zachęcamy głosujcie! OBSZAR I, poz. 35: "Siatkarski Radom". Wystarczy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość z numerem pesel! 


Zasady uczestnictwa w głosowaniu 

- Głosowanie polega na ocenie inwestycji (zadań, projektów) poprzez zaznaczenie "x" 

- Należy dokonać oceny w skali od 1 do 3 (gdzie 3 oznacza projekt w opinii mieszkańców bardzo potrzebny) 

- Głosujący może ocenić wszystkie projekty lokalne w każdym z okręgów wyborczych, kilka z nich, lub tylko jeden 

- Jeśli głosujący nie zaznaczył żadnego pola, jest to traktowane jako brak zdania 

- Udział w głosowaniu mogą brać mieszkańcy Radomia w wieku od 16 roku życia 

- W przypadku osób między 16 a 18 rokiem życia konieczne jest dołączenie oświadczenia rodzica 

Głosowanie przez internet 

- Aby oddać swój głos przez Internet zarejestruj się w systemie głosowania na stronie www.konsultacje.radom.pl udzielając informacji takich jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania, za pomocą tych informacji system będzie mógł przeprowadzić weryfikację głosujących. Jeśli jesteś już zarejestrowany zaloguj się, aby zagłosować. 

- Po wprowadzeniu danych na wskazany adres e-mail dotrze wiadomość z linkiem weryfikacyjnym, który należy kliknąć (wiadomość powinna dotrzeć w ciągu 20 min w godzinach pracy urzędu lub do godziny 8.00 następnego dnia roboczego). Prosimy sprawdzić SPAM! 

- Po oznaczeniu przyznanej liczby punktów należy nacisnąć przycisk "Głosuj" dla wybranego projektu 

- W przypadku zakończenia głosowania w obecnej edycji klikamy "zakończ głosowanie" (po kliknięciu zakończenia głosowania wyborca nie będzie już mógł ocenić pominiętych projektów) 

- Mieszkańcy Miasta Radomia między 16 a 18 rokiem życia zobowiązani są załączyć skan/zdjęcie podpisanego oświadczenia rodzica. 

- Po zakończeniu głosowania przez internet prosimy sprawdzić obraz karty - czy są widoczne zaznaczone wybrane przez Państwa projekty! 

W przypadku problemów z głosowaniem przez Internet prosimy o kontakt mailowy: konsultacje@umradom.pl bądź telefoniczny na nr 797 141 654 

Głosowanie przez tradycyjną kartę do głosowania 

W punktach stałych jak i mobilnych pracownicy upoważnieni do przetwarzania danych osobowych będą weryfikować tożsamość głosujących na podstawie dokumentu. Przy weryfikacji tożsamości zostanie zweryfikowany również nr PESEL (system weryfikacji PESEL), za pomocą którego zostanie wyeliminowana możliwość ponownego zagłosowania w obecnej edycji. 

Miejsca w których można głosować tradycyjnie 

Referat Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta - ul. Żeromskiego 53 pokój 104 (7.30-15.30) 

Centrum Organizacji Pozarządowych - ul. Struga 1 (7.30-19.00) 

Biuro Rady Miejskiej - ul. Moniuszki 9 (7.30-15.30) 

Biuro Obsługi Mieszkańca - ul. Kilińskiego 30 pokój 19 (7.30-16.30) 

Mobilne Punkty - informacja o terminach i miejscach będzie udostępniana w aktualnościach na stronie https://konsultacje.radom.pl/page/12,aktualnosci.html?id=138

(fot: radioradom.pl)