Wojciech Żaliński pozostaje w Radomiu

Wojciech Żaliński reprezentować będzie klub Cerrad Czarni Radom przez kolejne trzy lata.

28-letni przyjmujący za sobą ma bardzo udany sezon, jeden z lepszych. Wysoka forma zaowocowało powołaniem do reprezentacji Polski prowadzonej przez Stephane’a Antigę. Dobre występy spowodowały, że siatkarzem interesowały się inne kluby. Tymczasem zawodnik zdecydował się przedłużyć umowę z naszym zespołem.

- To dobra wiadomość dla klubu i kibiców. Wojtek jest tym zawodnikiem, który w najbliższych sezonach decydować będzie o obliczu budowanego zespołu z Radomia - podkreśla Mariusz Szyszko, prezes klubu.

Zadowolenia nie kryje siatkarz. - W Radomiu zawsze dobrze się czułem. Oddani kibice, grupa zaangażowanych sponsorów sprawia, że tutaj bez wątpienia jest dobry klimat dla siatkówki - uzasadnia podpisanie nowego kontraktu Wojciech Żaliński.

Zapadły również dwie inne decyzje. Warunków zaproponowanych przez klub nie przyjęli Daniel Pliński i Lukas Kampa. Decyzja siatkarzy oznacza, że wygasające z końcem czerwca kontrakty nie zostaną przedłużone. - Pozostaje nam uszanować decyzje obu zawodników - przyznaje Mariusz Szyszko, prezes Cerrad Czarnych Radom.